Menu
Zapewniamy Państwu fachową i rzetelną obslugę

O firmie

P.H.U. „KALINA” s.c. jest jedną z nielicznych firm na Pomorzu zajmujących się sprzedażą tkanin meblowych i akcesoriów tapicerskich, która istnieje na rynku od 1993r. Przez wiele lat potrzeby naszych Klientów zmieniały się, a my staraliśmy się sprostać wymaganiom rynku, rozszerzając ofertę handlową. Dziś zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną tkanin meblowych (stylowych i nowoczesnych), dekoracyjnych, samochodowych oraz akcesoriów tapicerskich.

Od wielu lat zaopatrują się u nas w materiały tapicerskie różne firmy i instytucje t.j. : kościoły, szkoły, przedszkola, wyższe uczelnie, kina, teatry, muzea, szpitale, hotele, restauracje, puby i dyskoteki, kluby fitness i siłownie, zakłady fryzjerskie, prywatne gabinety lekarskie, firmy przewozowe i transportowe, tapicerzy i dekoratorzy wnętrz, producenci mebli oraz klienci indywidualni.

Naszymi kontrahentami są producenci oraz importerzy tkanin z Polski, Niemiec, Belgii, Włoch, Hiszpanii, Turcji, USA.

Dzięki dobrej współpracy z naszymi dostawcami, zapewniamy Klientom katalogi (zamówienia kuponowe) oraz próbniki tkanin, które są dostępne w ofercie handlowej.


Tkaniny, które posiadamy w swojej ofercie zostały poddane badaniom jakościowym i posiadają atesty. 


Zapraszamy